सिड्नीमा प्रेम गीत २

पछिल्लो समय युबा माझ लोकप्रिय बन्न सफल नायक प्रदिप खड्का अभिनित चलचित्र ‘प्रेम गीत २’ सिड्नीमा प्रदर्शन हुने भएको छ ।

केहि महिना अघि नेपालमा प्रदर्सनमा आएको उक्त चलचित्र नेपालमा ब्लकबष्टर बनेको थियो । यस अघिको चलचित्र ‘प्रेम गीत’को सिक्वेलमा निर्माण गरिएको चलचित्रको डायस्पोरा राईट्स ब्राडफोर्ड एजुकेशन कन्सल्टेन्सी अमेरिका/नेपालले लिएको हो ।

सिड्नीमा ईभेन्ट आयोजकका रुपमा परिचित कलिउड क्लबले सिड्नी शोको ब्यबस्था गरेको छ । क्लबको चलचित्र लभ स्टोरी भएकाले प्रेम महिनाका रुपमा फ्रेबरुअरी महिना भरी सिड्नीमा शो गर्ने भएको छ । जस्को पहिलो शो फ्रेबरुअरी ३ तारिख शनिबारका दिन हर्षभिलको सिभिक थियटरमा हुने र बाँकी शोको मिति सार्बजनिक गर्दै जानेकलिउड क्लबका निर्देशक श्यामसुन्दर गिरीले बताए ।

आशुसेन फिल्मसको ब्यानरमा निर्मित चलचित्रलाई रामशरण पाठक निर्देशन गरेका हुन् । भने,संतोष शेनले निर्माण गरेका हुन् । यस चलचित्रमा प्रदिपको अपोजिटमा नायिका अश्लेषा ठकुरी छिन् ।

नेपाल,थाईल्याण्ड र म्यानमारमा छाँयाकन गरिएको यस चलचित्रमा प्रदिप र अश्लेषाको अलवा कैलाश कट्वाल, कविता रेग्मी,सन्तोष सेन लगायतका कलाकारको मुख्य भूमिका रहेको छ ।

Comments

comments